Vítejte na mém webu! Jmenuji se Kristína Macková, 48 let. Jsem zakladatelkou KMACADEMY. (zkratka KM - Komunikační Manažement / Knowledge Management)

Mojí vášní je věci optimalizovat, zjednodušovat a neustále se vyvíjet. Život je krásný, pokud si ho neděláme příliš složitým a pojmeme ho jako „simply easy".

Celý svůj dosavadní profesní život jsem pracovala pro celosvětově působící firmy v Německu a v České a Slovenské republice v oblasti technického zaměření. Zamilovala jsem si především automobilový průmysl, pro který jsme společně s experty poskytovali komplexní služby pro výrobce aut a jejich dodavatele.

Být u toho, jak se zavádí výrobní procesy, sledovat díly, které oběhnou někdy i celou zeměkouli, aby se z nich ve finále vyrobilo hotové auto, sedět v něm a řídit ho - je pro mě nesmírně krásný zážitek. Ale jen lidé z branže vědí, o jaký komplexní proces reálně jde - proces zahrnující uplatňování neuvěřitelného množství předpisů, požadavků jednotlivých výrobců a komunikaci s globálními partnery.

A právě komunikace zůstává tvrdým oříškem v našem průmyslu 4.0, kde se technologie neustále vyvíjí a hranice našich možností se posouvají vpřed každým dnem.

Až u 80% nákladů za zbytečné vady vzniklé v pracovních procesech můžeme hledat příčinu v nesprávné či zcela chybějící komunikaci.

Proto jsme se s KMACADEMY rozhodly něco s tím udělat a komunikaci vylepšit. KMACADEMY spolupracuje se specialisty z celého světa, kteří vám nejenom představí osvědčený způsob komunikace s výsledkem win-win ale i dle vašich požadavků vám ve formě jednoduchých „kuchařek" či online videí, webinářů a konzultací předají potřebné technické know-how a nastaví standardní postupy, případně je optimalizují.

Mojí osobní vizí je zjednodušit a zpříjemnit život nám všem. A klíč, který k tomu používám, je správná komunikace.

Vaše komentáře, připomínky, nápady ráda uvítám na kristina.mackova@kmacademy.eu

Přeji vám krásny Simply Easy den 🙂

Vaše kristína.

TRÉNINKOVÉ MENU EXPERTŮ ZIMA / JARO 2018 

Vyberte si z meníčka co potřebujete a Zjednodušte si život díky know how našich expertů.

Vaše KMACADEMY 🙂

*povinné pole