Společně přineseme Yager Code
do Čech a Slovenska♥

 

Zdraví lidé= Zdravé firmy = Zdravá krajina♥

 

Nauč se i ty používat Yager Code a tak umět sobě ale i druhým pomáhat k vnitřnímu klidu

 

Přidáš se♥

 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kristína Macková, zakladatelka KM ACADEMY, mentorka a terapeutka

Stručný popis projektu

Do ČR / SK přineseme licenci na školení Yager Code od autora Dr. Edwina Yagera z Německého klinického institutu.

 

Budeme tuto techniku Yager Code šířit mezi další psychology, terapeuty a kouče. Abychom mohli kvalitně a jednoduše pomáhat řešit problémy lidstva, které nás provázejí na naší cestě ŽIVOTEM

 

ZÁMĚR

I Ty, co to právě čtěš, můžeš přispět částkou na tento projekt za skvělou odměnu a dobrý pocit, že příspíváš k uzdravení naši země

 

Využití částky

Financování certifikačního procesu v Německém klinickém institutu - semináře Yager Code vč. podpůrné semináře pro hypnózu

 

Dodatečné financování sponzorem/filantropem

pro udělování licencí jsem v jednání s Dr. Norbertem Preetzem, vlastníkem Německého klinického institutu a i vlastníkem licence Dr. Edwina Yagera pro udělování licencí v celosvětovém měřítku

Obrázek 1: Dr. Edwin Yager, autor Yager Codu, až do své smrti ve věku 93 let aktivně vedl Yager Code semináře po celém světě, spolu z jeho následovníkem Dr. Norbertem Pretzem. 

Obrázek 2. Věnování od Dr. Norberta Pretze na našem společnem recertifikačním kurzu 

Detailní popis projektu

Nejdřív Ti povím svůj PŘÍBĚH,

jak jsem se stala mentorkou lidí, kteří chtějí znovu objevit svou vlastní sílu -Diamant - v sobě a svou Jedinečnost.

 

A rozhodla se stát certifikovanou lektorkou Yager Codu, abych ho mohla předávat dalším lidem v lékařské profesi, psychologům, terapeutům, koučům a dalším pracovníkům v sociální oblasti. Budu ráda, když se k nám přídáš i Ty

 

..Jsem 3 dny na světě. A končím v popelnici! Narodila jsem se v hornickém městě. Většinou se tam topilo uhlím. A co se mi naprogramovalo do mozku? Hořlavý popel, dusivý vzduch a křik zvenčí. „Nepřežije to, udusí se, ‚umřu tady!‘" A to ještě netuším, co mě čeká dál...

 

… Tento příběh jsem jako dítě často slýchávala doma, když si ho dospělí vyprávěli. Brala jsem to jako samozřejmost. Neuvědomovala jsem si, jaké trauma ve mně zanechal. Až když jsem na sobě začala pracovat. Do této situace jsem se dostala na jedné terapii. Myslela jsem, že shořím, že se udusím. Znovu jsem si tím prošla, tentokrát v bezpečném prostředí, abych mohla moji vnitřní ránu zahojit a osvobodit se od ní.

 

Následně jsem pochopila další souvislosti, které s touto situací souvisely. Univerzitní studia v Německu jsem dokončila s vyznamenáním. Pro cizinku z tehdejšího Československa to měl být úspěch. Ale co se stalo?

 

Dostala jsem slibné manažerské místo v německé firmě. A abych se naučila jejich podnikání od základu, měla jsem strávit týden s popeláři v obrovské, architektonicky řešené budově ve stylu lodi, přímo u hamburského přístavu, kde sídlilo vydavatelství Grüner + Jahr. Pokud tam budete, vzpomeňte si na můj příběh:)

 

„Nějak" se na mě zapomnělo a já tam zůstala nadlouho. Ošuntělá manažerka s popelnicí v ruce, která se potkávala ve výtahu se spolužáky z výšky v naleštěných botách a drahých oblecích s mnohem horšími studijními výsledky. I to způsobuje naše vnitřní nastavení, které bohužel jen těžko můžeme změnit na racionální úrovni.

 

Jen to, co je v nás, se realizuje i navenek.

To mě přivedlo k mé vizi a k začátku mého podnikání: pomáhat lidem uzdravit jejich zraněná místa a znovuobjevit jejich vlastní vnitřní sílu - jejich Diamant a Jedinečnost. Pro život, který chtějí žít

 

Co je mým CÍLem

Doplnit si další potřebné licence od Německého klinického institutu, abych se stala odborně kvalifikovanou terapeutkou a lektorkou pro provádění Yager CoduPreetzovy hypnózy.

 

To mi pomůže realizovat vizi a vzdělávát terapeuty/kouče v těchto léčebných technikách. Aby nás bylo více pro lidi, kteří potřebují naši pomoc.

 

Včetně státních a zdravotnických institucí a v nadací. Věřím, že to bude přínostné nejen pro nás, ale i pro naše okolí, celou naší zemi a krásnou planetu

 

PROČ to dělám

Vnější události, včetně různých nemocí jsou výsledkem našeho vnitřního nastavení.

 

Mnozí z nás vyrostli ve strachu, nedostatku, předsudcích. A to jsou skutečné příčiny, na kterých musíme zapracovat, abychom změnili svou vnější realitu.

 

Hřeje mě u srdce, když člověk přijde na terapii s pocitem beznaděje a myslí si, že mu stejně nic nepomůže a že to těch pár let na tomto světě už nějak dokroutí, i když je v produktivním věku! Ale po zpracování své „bolesti" odchází  šťastný, spokojený a motivovaný tvořit nové věci.

 

Vnitřně šťastní lidé nedělají věci, které někteří lidé dělají i nyní ve světě.

 

MOJE MISE

Jsem terapeutka a mentorka vynikající české Metody RUŠ, která již pomohla tisícům lidí ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Princip je jednoduchý. To, co se nám děje ve vztazích, práci, v osobním životě, v nás samých, jako například nespokojenost nebo různé nemoci, jsou jen důsledky.

 

Příčiny je třeba hledat mnohem dříve, tedy v raném dětství.

 

Potvrzují to mnohé vědecké studie, zejména v oblasti kvantové fyziky. Mozek do 6 let dítěte nasáva vše, co mu je tam vkládáno zvenku, a podle toho následně fungujeme po celý život.

 

Pokud to nezměníme.

 

Pro racionalní uvažujícího člověka je to téměř nemožné. Protože bojuje s 5 % mysli oproti 95 % podvědomí, kde jsou tyto nasáte vzorce, programy bezpečně uloženy.

 

V terapii pracuji s klientem na příčinách.

 

Když jsou bloky a omezující programy zpracovány, pochopeny a změněny, mění se současná realita.

 

Vědci zabývající se kvantovou fyzikou zjistili, že čas je relativní pojem.

 

Máme tedy možnost kdykoliv změnit minulost i budoucnost.

 

Těm, kteří se chtějí o tomto tématu dozvědět více, doporučuji podívat se na výzkum doktorandů v oblasti vývojové biologie a kmenových buněk Dr. Bruce Liptona a neurovědce/ chiropraktika Dr. Joe Dispenzy nebo českého vědce a profesora kvantové fyziky Jana Raka.

 

Ačkoli máme s kolegy vynikající výsledky, není snadné se dostat tam, kde nás lidé nejvíce potřebují.

 

Metoda RUŠ, kterou používám, není akreditovaná. Na tento problém jsem často narážela při hledání neziskových organizací, které jsme chtěli s našim tehdejším týmem healer of hearts podpořit.

 

Proto je nutné, abych si to doplnila. Na základě svých znalostí a průzkumu v této oblasti jsem v Německém klinickém institutu objevila celosvětovou uznávanou a osvědčenou metodu, která doplńuje můj dlouholetý terapeutický výcvik.

 

Certifikační proces probíhá v Německu v Německém klinickém institutu pro hypnózu a další terapeutické klinické metody (Deutsches klinische Institut für Hypnose) u Dr. Norberta Preetze, psychologa s 30letou praxí. Dr. Norbert Preetz převzal Yager Code licenci od autora, věku 93 let zesnulého, Prof. Dr. Edwina Yagera, klinického psychologa a profesora psychiatrie na Lékařské fakultě Kalifornské univerzity. Hodnocení institutu nezávislých německých certifikačních společností bylo: SEHR GUT / VELMI DOBŘE 4,98 z 5,00.

 

Řekni mi, co z toho mám já, moje okolí, moji blízcí

 

Světoznámé moderní léčebné metody Německého klinického institutu, tedy Yager Code vč. Preetzovy hypnózy přivedu do České republiky a na Slovensko.

 

Yager Code je léčebná metoda, která je vědecky zkoumána a klinicky testována již přes 40 let a která dokáže v krátké době trvale vyřešit i vážné, hluboce zakořeněné zdravotní problémy, aniž by bylo nutné znovu vstupovat do traumatických situací nebo o problému/nemoci otevřeně mluvit.

 

To je výhoda, oproti jiným technikám, kdy klient/pacient musí o svém problému/nemoci s terapeutem mluvit.

 

Více informací naleznete na Yager Code a léčby s ním ZDE: https://www.preetz-hypnose.de/yager-code/

 

Hypnóza podporuje duševní, psychické a fyzické procesy uzdravování. Proto se používá všude tam, kde se léčba pomoci léků nebo jiných terapii neukáže jako dostatečně účinná.

 

Hypnózu lze použít jako alternativu k jiným terapiím nebo jako doplněk.

 

Hypnotizér vám pomůže odhalit a neutralizovat příčiny poruchy nebo nemoci.

 

Víc informací naleznete na Preetzová hypnóza a léčby s ní ZDE: https://www.preetz-hypnose.de/faq-hypnose-ausbildung

 

Každý, kdo chce u sebe změnit nepotřebné „harampádí", ji může aplikovat sám na sobě nebo, po absolvování semináře Yager Codu a samo/ samohypnózy,

 

Výhody

 

Zvýšené sebevědomí Sebevědomé vystupování a klid v obtížných situacích Probuzení sebeléčebné síly Snížení stresu a výrazně více relaxace Uvolnění mentálních a emočních bloků

 

Možnost se v ní vzdělávat a vytvořit si svoje vlastní smysluplné podníkání, např. v oblastech jako:

 

adaptační problémy rány osudu ztráty a smutek vyrovnání se s nemocí těžkosti před smrtí a umírání strach ze zubaře   strach z úspěchu i neúspěchu slabiny ve čtení, pravopisu, počítání, paměti, koncentrace tréma ze zkoušek zvládání vyhoření výpověď z práce prokrastinace kouření zvládání stresu v oblasti sportu (i pro rekreační sporty, např. golf) zdraví partnerství manželského a rodinného poradenství duchovna / odtržení od reality zpracování bloků u hráčů ve sportech orientujících se na výkon A mnohem víc. Zdroj pod výše uvedenými linky

 

Odměnou za tvůj příspěvek je možnost výběru účastí na Yager Code semináři nebo na terapii Yager Codem viz odměny níže

 

Kdo jsem Kristína Macková

Je mi 54 let. Než jsem se stala terapeutkou Metody RUŠ a začala s vnitřní transformací nás lidí, pracovala jsem přes dekádu v automobilovém průmyslu, kde jsme společne s experty optimalizovali vnější procesy na globální urovni.

 

I když je automobilový průmysl v tomto ohledu na špičce, věděli jsme s kolegy, že problémy nevznikájí vně, ale už uvnitř nás lidí. Optimalizace vnější reality je nekonečně opakující se proces.

 

Abychom mohli trvale změnit vnější realitu, musíme nejdříve změnit sami sebe. Tím začala moje změna/transformace, která nebyla vždy snadná.

 

Šamani říkájí: „Nejdříve musíš prožít svou smrt, aby ses mohl/a znovu narodit a pomáhat lidem v jejich proměně.“

 

Po jednom nevinném pádu, ale s poměrně nepříjemnými následky a nespočtem lékarských vyšetření a nejasných diagnóz, jsem si řekla:

„A dost!”

Klasická medicína umí léčit již vzniklé symptomy. Můj problém byl na hlubší urovni, kterou sem musela vyřešit ve svém podvědomí.

 

Trvalo mi něco přes rok, než jsem znovu povstala jako fénix z popela. A další tři roky, než jsem se postupně vrátila do původní fyzické kondici.

 

Nyní vím, že bez tohoto období bych nezískala sílu, kterou potřebuji, když za mnou klienti přicházejí s různymi traumaty, nejen abych jim kvalitně poskytla podporu, ale abych to i já sama ustála.

 

Všechno zlé je k něčemu dobré.

 

Záleží jen na nás, zda to nevzdáme příliš brzy, nebo ještě hůř, těsně před cílem.

 

Teprve po této “očistě" jsem si uvědomila: Vím, kdo jsem! Vím, co chci já, ne ostatní!

 

Ne, že by mi někdo něco přikazoval. To já jsem nevěděla, co chci. Myslela jsem si o sobě, že já nic neumím. Tak jsem jednala dle toho, jak jednali druzí.

 

Překonat naše vnitřní programy a omezení na racionální úrovni je obtížně.

 

Naše mysl si vždy najde potvrzení, aby nás přesvědčila o tom, co chce. Nechce nám ublížit, jen se bojí neznámého.

 

Vystup tedy ze své komfortní zóny a žij svůj skutečný potenciál. Protože každý (opravdu každý z nás) v sobě skrývá svůj jedinečný Diamant.

 

Stačí ho jen aktivovat.  A jak to udělat?

 

Jeden z mých mentorů řekl: „To, co se na začátku jeví  jako med, se nakonec promění v jed.“

 

Např. když se přejídáme, přepracováváme, prokrastinujeme atd. Na nějakou dobu nám to může dodat pocit uspokojení. Tělo a život sám nám to ale jednou spočítá...

 

„Co se na začátku jeví jako jed, se nakonec změní v med.“ 

 

A to je cesta k pravdě, našemu sebepoznání, k našemu vnitřnímu Diamant.

 

Nikomu se nechce vytahovat kostlivce z Pandořiny skříňky. Ale úleva, když je zpracujeme, pochopíme a necháme odejít, to je paráda!

 

Každý, kdo to zažil při terapií a podobně, ví, o čem mluvím. A ti z vás, kteří to nezažili, si pořiďte odměnu za příspěvěk a uvidíte sami.

 

SPOLEČNĚ SE TO TÁHNE LÍP

V této oblasti se vzdělávám již více než 20 let. Během této doby jsem také intenzivně pracovala na svých osobních traumatech z dětství.

 

Věděla jsem, že pokud chci kvalitně a dlouhodobě pomáhat ostatním lidem, musím nejprve vyléčit svá zranění a uzdravit sama sebe.

 

K naplnění této vize jsem, využila veškerý svůj čas a finanční prostředky.. Moje vize však byla silnější, věděla jsem, že to má smysl.

 

A že mě to dovede k mému konečnému cíli – pomáhat lidem uzdravovat jejich zraněná místa, aby mohli znovu objevit svou vlastní sílu - svůj Drahokam a Jedinečnost. A žít šťastný život, jaký chtějí

 

Tento uznávaný certifikat/licence od Německého klinického institutu mi umožní nejen doplnit mé poslání uzdraviovat lidi, ale také i vzdělávat další lidi v této oblasti.

 

Otevře nám zároveń dveře nejen ve státních a zdravotníckých zařízeních, jako jsou hospice, nadace atd., ale i mimo tuto oblast.

 

Všude tam, kde můžeme pmoci nejenom lidem, ale i naší „zatím ještě" krásně zelené planetě

Připojíš se?

 

♥ Posílám Ti virtuální pohlazení ♥ DĚKUJI ♥ Kristína

V případě Vašeho zájmu, projekt zastřešovat jako obchodný partner / sponzor / filantrop. Napište mi na kristina.mackova@kmacademy.eu

Anebo

 

ZÍSKEJ ODMĚNY A PŘIDEJ SE KE SKUPINĚ LIDÍ, KTEŘÁ TVOŘÍ  ZDRAVÍ LIDÍ = ZDRAVÉ FIRMY= ZDRAVÁ KRAJINA♥♥

 

♥ Dobrý pocit, že přispěješ ke zdravé a stabilní ZEMĚ♥
111 Kč
datum doručení: ihned po zaplaceni♥
Protože jeden z univerzálních zákonů, stejně jako zákon gravitace (hodím tužku do vzduchu a ona spadne na zem) je pro nás nejdůležitější univerzální zákon PŘÍČINY - NÁSLEDKU, tj. Sklízíš, co zaseješ. anebo Dáváš = Dostaneš. Posílám ti virtuální pohlazení♥.
♥ Procházka magickou částí Prahy s léčivými místy
333 Kč
datum doručení: nejpozději do půl roku
Český král Karel IV. (ale i římskoněmeckoitalský král a císař Svaté říše římské) nechal vybudovat místa s léčivou sílou, o kterých málokdo ví. Když mě dříve něco bolelo nebo když si teď chci dobít energii, využívám tato místa. V této odměně Ti odhalím jedno z těchto léčivých míst. A to živě na naši společné procházce ve skupině. Můj cíl je: mám ideální skupinu a máme ideální společnou procházku léčivými místy. Už jenom naše přítomnost Ti může uzdravit tvá místa, která potřebují uzdravit, a to lehce a s radostí:) Uvidíš, místo si zamiluješ tak, že pokaždé, když budeš v Praze, navštívíš i tyto léčivá místa. Pro využití odměny Tě budu předem informovat o naší společné uzdravující procházce.
♥ Online ŽIVĚ 1x vedená meditace se zaměřením na skupinu, vč. procházky léčivými místy
555 Kč
datum doručení: nejpozději do půl roku
Potřebuješ nějakou část sám /a sebe uzdravit? Budeš mít přístup na jedno ŽIVÉ online vysílání, zaměřené na problematiku dané skupiny, kde si každý příjde na své uvědomění, které Ti následně pomůže vyřešit to, co zrovna potřebuješ. Můžeš to darovat i někomu jinému. Vedle této odměny budeš mít také odměnu - Procházku Prahou tajnými léčivými místy. Budu Tě informovat o termínech pro vedené meditace, aby si si mohla vybrat termin, který Tí bude vyhovovat.
♥ Tvůj osobní průvodce Prahou
999 Kč
datum doručení nejpozději do půl roku
Chceš přijít do Prahy, ale sám/a máš strach / nebo máš málo času a potřebuješ ho využit co nejlépe? Strávím s tebou půl dne 1 kus (4 hod), když si zakoupíš 2 kusy jeden celý den (8 hod) A ukážu Ti nebo půjdu s Tebou na místa, která potřebuješ / chceš vidět, ale sám/a ses tam neodvážil/a jít. Těším se na Tvoje nápady u naší procházky Prahou - bude nás max. 5 lidiček se♥
♥ Terapeutické sezení - s Yager Code (celkem do 4 hodiny)
5 500 Kč
3 333 Kč
datum doručení: do roku po zaplacení
Sezení s Yager Code v celkové délce do 4 hodin Ti pomůže přijít na příčinu Tvého problému na podvědomé úrovni, uzdravit ho a přestat ho žít v realitě. Můžeš si vybrat postup, který Ti nejvíce vyhovuje, popř. se domluvíme na místě. Můžeš to darovat i jiné osobě. Co získáš: s jejich pomocí můžeš začít účinně léčit zdravotní problémy, jako jsou: ♥ strachy ♥ deprese ♥ trauma ♥ psychosomatická onemocnění ♥ bolesti ♥ poruchy ♥ spánku ♥ bloky ve ve sportovním výkonu ♥ užívání alkoholu a drog ♥ odvykání kouření ♥ redukce hmotnosti ♥ ♥ Další výhody: ♥ Zvýšené sebevědomí ♥ Sebevědomé vystupování a klid v obtížných situacích ♥ Probuzené sebeléčebné síly ♥ Snížení stresu a výrazně více relaxace ♥ Uvolnění mentálních a emočních blokád ♥ A mnohem víc
♥ Balíček sezení - s Yager Code nebo terapií Metodou RUŠ (celkem 11 hodin)
přes 14 000 Kč
9 589 Kč
datum doručení nejpozději do půl roku
Sezení s Yager Code nebo terapií Metodou RUŠ v délce celkem 11 hodin (rozděleno do bloků) Ti pomůže přijít na příčinu Tvého problému na podvědomé úrovni, uzdravit ho a přestat ho žít v realitě. Podmínkou je, že jsi 100% rozhodnutý/á. Někdy si ve svých problémech libujeme. A je to tak v pořádku, pokud jsme si toho vědomi, a neobviňujeme ostatní. Na postupu se domluvíme předem. Jednotlivá sezení se mohou použít jako dárky pro blízké. Tato odměna má hodnotu přes 14.000 Kč a Ty to získáš téměř za polovinu. K tomu bonusy Online živá vedena meditace odměna č. 3, a tvůj osobní průvodce Prahou odměna č. 4 Co získáš: s jejich pomocí můžeš léčit problémy, jako jsou: strachy ♥ deprese ♥ trauma ♥psychosomatická onemocnění ♥ bolesti ♥poruchy spánku♥ výkonnostní bloky ♥ užívání alkoholu a drog ♥ odvykání kouření ♥ redukce hmotnosti ♥ Další výhody: ♥ Zvýšené sebevědomí ♥ Sebevědomé vystupování a klid v obtížných situacích ♥ Probuzené sebeléčebné síly ♥ Snížení stresu a výrazně více relaxace ♥ Uvolnění mentálních a emočních blokád ♥ A mnohem víc♥
♥ 16 hod. tvé účasti na kurzu Yager Code německého klinického institutu v hodnotě přes
přes 40 000 Kč
11 111 Kč
datum doručení nejpozději do roku po zaplacení
V závislosti na tvých preferencích se můžeš techniku Yager Code naučit v online kurzu a/nebo v osobním prezentačním kurzu s ostatními, který může pomoci tobě i tvým blízkým. Mimo to můžeš techniku Yager Code využít k vybudování smysluplného podnikání nebo si jednoduše přivydělat. ♥ Použití Yager Code: Fyzické a psychické problémy často nemájí žádný viditelný důvod. Prostřednictvím léčby v terapií Yager kódu se tyto problémy řeší v jejich kořenech na podvědomé úrovni, kde jsou nalezeny příčiny a může začít léčení. Vhodné také pro lidi, kteří nechtějí mluvit o tématu, které je pro ně stresující. Vhodné pro: lékaře, zubaře, psychoterapeuty, psychology, kouče a lidi, kteří se zabývají osobním rozvojem. K absolvování seminářů není vyžadováno lékařské vzdělání. Vhodné pro oblasti: ♥ rány osudu ♥ ztráty a smutek ♥ vyrovnání se s nemocí ♥ těžkosti před smrtí a umírání♥ strach ze zubaře ♥ strach z úspěchu i neúspěchu ♥ slabiny ve čtení, pravopisu, počítání, paměti, koncentrace ♥ tréma ze zkoušek ♥ zvládání vyhoření ♥ výpověď z práce ♥ prokrastinace ♥ kouření ♥ zvládání stresu♥ oblasti sportu i pro rekreační sporty (např. golf) ♥ zdraví ♥ partnerství ♥ manželského a rodinného poradenství ♥ duchovna /odtržení od reality ♥ na bloky pro sportovce orientujících se na výkon ♥ A mnohem víc ♥ V této odměně získáš účast na týdenním semináři 40 hod.
♥ Balíček 20 hodin sezení a meditací pro zvýšení výkonu a efektivity týmu pro podnikání / firmy.
přes 50 000 Kč
24 590 Kč
datum doručení: do roku po zaplacení
Mnozí z nás jsme obdrželi už v ranném dětství negativní programy, jako např.: „To nezvládneš!, Jsi příliš hloupý/á, příliš malý/á, příliš tlustý/á, nebo hubený/á, To není pro tebe." Jen ztěží se zbavíme těchto programu na racionální úrovni, která tvoří 5 % našeho vědomí. Naše přesvědčení leží hluboko v našem podvědomí a tvoří více než 95% našich rozhodnutí. Abychom je změnili, musíme nalézt příčinu tzn. jít do hlubin našeho podvědomí – tu nás ale blokuje naše mysl. Chrání nás před "neznámým". Skrze vedenou meditaci uvedeme své podvědomí do transu, a tam můžeme provést změny: ♥ k individuálně definovaným změnám chování ♥ k dosažení osobních cílů ♥ ke zvýšení vlastní výkonnosti♥stát se klidnější, odvážnější, sebevědomější a vyrovnanější ♥ Naučit se přijmout sám sebe – se všemi silnými a slabými stránkami, výhodami, které nás jako jednotlivce odlišují. Sebe,-hypnóza léčí nebo zmírňuje fyzické a psychosomatické potíže, předchází hrozícím nemocem, jako je syndrom vyhoření, úzkostných poruch, allergii. Balíček 20 hodin pro váš tým online nebo osobně v Praze.

Vyberte si odměnu z formuláře níže nebo uhrad’te sumu vybrané odměny v českých korunách na účet 2300859326 / 2010 Fio Banka.

Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX

Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení. Do VS - napište číslo odměny. Napište mi vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.

Zkontrolujte jestli je emailová adresa zadaná správně. Abych Vám mohla poslat další informace k odměně. A mrkněte i do Spamu. Někteří správci emailu označují neznáme adresáře jako spam.

Děkuji, Kristína PS: A kdyby cokoliv napiš: kristina.mackova@kmacademy.eu

Potřebuješ víc informací - Napiš mi na kristina.mackova@kmacademy.eu