Vítejte v KMACADEMY! Jmenuji se Kristína Macková a jsem její zakladatelkou.

Mojí vášní je věci zjednodušovat a neustále vyvíjet - jak můj vnitřní, tak i vnější svět. Je mi potěšením lidi podporovat v nalézání a znovuobjevování jejich vlastní jedinečnosti a následně je vzájemně propojovat, aby se jejich silné stránky ještě víc znásobily. Život je úžasný, pokud si ho neděláme příliš složitým a pojmeme ho „simply easy".

Své pracovní zkušenosti jsem získávala v různých profesích, které ale měly společného jmenovatele - práci s lidmi a budování trhů a nových konceptů na globální úrovni. Působila jsem především v oblasti technického zaměření. Nejvíc jsem si zamilovala automobilový průmysl, kde jsme společně s experty poskytovali komplexní služby pro výrobce aut a jejich dodavatele.

Být u toho, jak se zavádí výrobní procesy, sledovat díly, které oběhnou někdy i celou zeměkouli, aby se z nich ve finále vyrobilo hotové auto, sedět v něm a řídit ho - je pro mě   nesmírně krásný zážitek. Ale jen lidé z branže vědí, o jaký komplexní proces reálně jde - proces zahrnující uplatňování neuvěřitelného množství předpisů, požadavků jednotlivých výrobců a především komunikaci s globálními partnery.

A právě lidský faktor tvořil a nadále zůstává tvrdým oříškem v našem průmyslu 4.0, kde se technologie neustále vyvíjí a hranice našich možností se posouvají vpřed každým dnem.

Až u 80 % nákladů za zbytečné vady vzniklé v pracovních procesech můžeme hledat příčinu v nesprávné či zcela chybějící komunikaci.

Proto jsem se s KMACADEMY rozhodla s tím něco udělat a lidi ve firmách podporovat. Vždyť bez nich by žádná firma neexistovala! Abych mohla svojí vizi kvalitně a dobře předávat dál, pracovala jsem celých 7 let nejdřív sama na sobě. To mě přivedlo k terapiím, které se osvědčily nejenom mně, ale i dalším tisícům lidem. Po dvou a půl letech intezivní práce jsem se sama stala certifikovanou terapeutkou Metody RUŠ, což mě opravňuje pomáhat lidem řešit jejich problémy rychle, efektivně a s trvalým výsledkem.

KMACADEMY spolupracuje i se specialisty z celého světa, kteří vám dle vašich požadavků předávají své know-how ve formě jednoduchých „kuchařek" či online videí, webinářů a konzultací.

Mojí osobní vizí je zjednodušit a zpříjemnit život nám všem. A klíč, který k tomu používám, je: začni vždy nejdřív sám u sebe atake it – SIMPLY EASY“.

Vaše nápady ráda uvítám na: kristina.mackova@kmacademy.eu

Přeji vám krásný Simply Easy den 🙂

Vaše kristína.

KMACADEMY MENU

Vyberte si z meníčka co potřebujete a Zjednodušte si život díky know how našich expertů.

Vaše KMACADEMY 🙂

*povinné pole